Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Ekonom/ka stavby

referenční číslo: 54413 | aktuálnost: 20.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro stabilní stavební firmu, která staví již více než 150 let (na svém kontě mají realizaci mnoha budov, komunikací, mostů, železnic, aj.), hledám ekonoma stavby pro železnice.
ekonomické řízení staveb spolupráce při přípravě fakturace, vystavování faktur na objednatele spolupráce při přípravě změn, variací a claimů v průběhu výstavby a jejich evidence vyhotovování přehledů stavu fakturace a smluvních rámců pro jednotlivé stavební zakázky, úzká spolupráce s technickým vedením staveb a ekonomickým oblasti plánování, pravidelná kontrola a vyhodnocování plánů spolupráce s útvarem účetnictví, evidence a kontrola přijatých a vydaných faktur v účetnictví kontrola pohledávek a závazků, realizovaných a nerealizovaných plateb, podpora správy řízení pohledávek spolupráce v oblasti plánování obratů a výsledků jednotlivých stavebních zakázek na měsíční bázi, správa rozpočtů – průběžná evidence a kontrola provádění měsíční analýzy srovnávání plánu a skutečnosti z hlediska ekonomických ukazatelů příprava podkladů pro čtvrtletní prognózu oblasti

Požadujeme

SŠ/VŠ se zaměřením na ekonomii, stavební management či ekonomii ve stavebnictví znalost MS Office, zejména MS Excel, SAP výhodou spolehlivost, pečlivost, samostatnost zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

20 dnů dovolené + 5 dnů osobního volna 3 dny zdravotního volna (sick days) Pružnou pracovní dobu, možnost práce z domova 2x měsíčně Stravenkový paušál v hodnotě 99 Kč/den MultiSport karta za 410 Kč Příspěvek na penzijní připojištění 6000 kč/rok po 1 odpracovaném roce Občerstvení na pracovišti Velmi dobré technické a sociální zázemí Služební iPhone i k soukromým účelům, notebook Podporu v rozšiřování si kvalifikace v oboru Odměna za doporučení nového zaměstnance Dlouhodobou perspektivu v silné zahraniční společnosti Neformální atmosféru a příjemné pracovní prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví