Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektroúdržbář - bez nočních směn!

referenční číslo: 54401 | aktuálnost: 20.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do týmu údržby hledáme nového kolegu se specializací na elektro - pozice je vhodná jak pro nové absolventy v oboru, tak i pro zkušenější uchazeče s praxí v údržbě výrobních i nevýrobních zařízení. Pokud tedy sháníte stabilní práci bez nočních směn a s volnými víkendy, jste z Jihlavy či okolí a disponujete elektro vzděláním s vyhláškou, pak je tato pozice přesně pro Vás! Pozice je přímo do kmenového stavu spolenčnosti, nejedná se o agenturní zaměnstnání!!! Náplň práce: pravidelná preventivní údržba výrobních strojů a linek řešení nenadálých poruch, hledání příčin a jejich náprava údržba nevýrobních elektro zařízení v areálu spolupráce s operátory výroby, seřizovači, mistry atd.

Požadujeme

SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro vyhláška 50 (dnešní NV 194) orientace v elektrodokumentaci praxe v oboru vítána, ale není podmínkou manuální zručnost a pečlivost ochota pracovat v režimu ranních a odpoledních směn

Nabízíme

práci v přátelském a nápomocném kolektivu bez nočních směn mzdu v rozmezí 32 - 40.000Kč hr. dle zkušeností příspěvky na dopravu a stravování 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijko Pokud Vás nabídka zaujala, ragujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 32 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba