Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Personalista/ka - rozmanitá práce, HO, až 50.000 Kč #l3vrX

referenční číslo: 6638e88cbae804e005e60b1d | aktuálnost: 20.05.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Láká Vás pracovat pro úspěšnou a stabilní mezinárodní firmu s možností využití angličtiny na denní bázi? Máte zkušenosti z oblasti HR a uvítáte možnost homeoffice a přátelské prostředí, kde se dá na všem domluvit? Pak nám o sobě dejte vědět, hledáme kolegu/yni, který/á zastřeší náborové a vzdělávací aktivity a bude HR partnerem pro vedoucí oddělení v pracovně - právních otázkách. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení, roční odměny a spoustu dalších benefitů.
Nástup je možný ihned.
A co bude Vaší náplní práce?
- Zajištění náborových aktivit ve společnosti
- Nastavení systému vzdělávání, školení
- Spolupráce na zajímavých projektech společnosti, organizace firemních akcí
- Příprava smluv a dokumentací pro zaměstnance
Pracovní doba:
- flexibilní pracovní doba, možnost home office (dle domluvy).
Lokalita:
- firma je dostupná z vlak. nádraží - cca 10 min. pěšky, nachází se u sjezdu z dálnice.

Požadujeme

- Zkušenosti v HR oblasti (HR generalista, HR manažer, HR BP, náborář, konzultant z AP..)
- Znalost zákoníku práce
- Komunikativní znalost AJ

Nabízíme

- motivující mzdu dle praxe a samostatnosti
- roční odměny
- stravenkový paušál
- po zapracování možnost home office
- 4 dny volna navíc
- možnost dalšího vzdělávání
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- adekvátní zaškolení
- moderní a nové kanceláře
- Přátelský kolektiv
- Firemní akce

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Ekonomika, Personalistika, HR, Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita