Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/čka zákazníckeho servisu so slovenčinou

referenční číslo: 2000226649 | aktuálnost: 20.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, evropského lídra v oblasti výroby a prodeje mraženého pečiva, margarínů a tuků, hledáme spolehlivého a zkušeného kandidáta na pozici Pracovník/čka zákazníckeho servisu so slovenčinou.

Náplň práce:

  • Telefonický kontakt se stávajícími zákazníky
  • Příjem a zápis objednávek do účetního systému SAP, tvoření excelových přehledů
  • Spolupráce s dopravcem
  • Úzká spolupráce s kolegy obchodními zástupci
  • Práce s jednoduchými databázemi a seznamy
  • Zakládání nových zákazníků do systému
  • Tvorba dobropisů, zákaznická podpora
  • Aktivní prodej
  • Další administrativní práce

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Prozákaznický přístup, příjemné vystupování a vynikající komunikační schopnosti
  • Znalost českého a slovenského jazyka slovem i písmem
  • Uživatelskou znalost MS Office, Outlook, One Note…
  • Samostatnost, spolehlivost a pečlivost ve svěřených úkolech
  • Znalost SAP, anglického jazyka a praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • Obchodní talent, aktivní přístup

Nabízíme:

  • Zajímavou, odpovědnou a samostatnou práci v mezinárodní společnosti
  • Důkladné zaškolení, během kterého se vše naučíte, průběžnou podporu od kolegů
  • Dobré pracovní podmínky
  • Motivující finanční ohodnocení s bonusy
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny sick days
  • Firemní benefity (počítač, stravenky, penzijní připojištění, multisport karta...)
  • Mimořádně přátelské a kolegiální pracovní prostředí
  • Nástup do práce ihned nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce – Praha 5, určitá možnost využití Home office

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Český
Slovenský

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Administrativa, Ostatní

Profese: administrativní pracovník, asistent/asistentka, pracovník call centra, pracovník help desku

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova