Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrikář | 13. plat

referenční číslo: 55379 | aktuálnost: 24.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do společnosti zabývající se potravinářskou výrobou v Ostravě – Martinově hledáme spolehlivého parťáka na pozici Provozního elektrikáře. Nástup do kmene společnosti.
zodpovědnost za provádění běžných a náhlých oprav běžná a preventivní údržba elektro zařízení montáž elektrických zařízení

Požadujeme

platná vyhláška dle předepsaných norem SOU, SŠ vzdělání technického směru - elektro - rádi si zaučíme i čerstvého absolventa, který má chuť se učit ochota pracovat na směny - nepřetržitý provoz zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme

5 týdnů dovolené 13. plat docházkový bonus 2 000 Kč (při 100% docházce) závodní stravování příplatky nad rámec zákoníku práce bonusy, prémie příspěvek na penzijní pojištění (po odpracovaném roce) pravidelné navyšování mzdy sleva na firemní výrobky firemní večírky vzdělávací kurzy a školení svozová doprava ze směru Nový Jičín- Kunín- Bartošovice- Hukovice- Studénka- Martinov a zpět na všechny směny
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba