Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik - na výběr 2 nebo 3 směny, volné víkendy!

referenční číslo: 55380 | aktuálnost: 24.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš praxi na údržbě výrobních strojů? Nebo jsi čerstvým absolventem a rozkoukáváš se po svém prvním zaměstnání? Chceš pracovat v čistém provozu se super zázemím a benefity? Do výrobního prostředí hledám provozní elektromechaniky, vybrat si můžeš ze 2 nebo 3 směnnného režimu. Práce je přímo do kmene, nejedná se tedy o agenturní zaměstnání! Náplň práce: údržba výrobních strojů (lisy, lasery, automaty atd.) pravidelný servis a výměna elektro součástek řešení nenadálých poruch (diagnostika závad a jejich odstranění) práce na elektroinstalacích

Požadujeme

SOU/SŠ elektro vyhláška 50 (dnešní NV 194 - zajistíme obnovení/získání) ochota směnovat alespoň na ranní a odpolední manuální zručnost a pečlivost aktivní přístup a chuť pracovat

Nabízíme

zajímavou praxi a rozšiřování kvalifikace 2 ročně odměny k platu 5 týdnů dovolené příspěvky do Cafeterie příspěvky na volný čas, kulturu či sport dotované stravování přímo v zaměstnání a další odměny a akce... Pokud Tě nabídka zaujala, reaguj prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba