Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Inženýr zákaznické kvality | 13. plat

referenční číslo: 55388 | aktuálnost: 24.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní společnost v oblasti automotive hledáme nového Inženýra zákaznické kvality. Máte praxi na obdobné pozici, případně vzdělání v oblasti kvality? Nástup do kmene společnosti.
cílem pozice je řídit zákaznické požadavky dle standardů společnosti být první kontaktní osobou pro zákazníka za účelem řešení zákaznických záležitostí, reportingu či řešení kvalitativních problémů tento cíl pozice lze naplňovat pomocí práce se zákaznickými portály, analýzou neshodných výrobků, používáním nástrojů kvality a udržováním dokumentace scrap management (jedná se o analýzu interních a externích NOK výrobků pro stanovení příčin a následně nápravných opatření) nové projekty - podpora kolegy zodpovědného za dodavatelskou kvalitu spolupráce s projektovým týmem. příprava a účast na interních, zákaznických a systémových auditech

Požadujeme

min. ukončené SŠ vzdělání (ideálně v oblasti kvality, strojírenství, průmyslového inženýrství + technické myšlení) praxe v automotive na oddělení kvality - toto zejména u kandidátů bez vzdělání v oblasti kvality, neboť pro pozici je nutné ovládat postupy a nástroje kvality velmi dobré komunikační dovednosti odolnost proti tlaku ze strany zákazníků samostatný přístup k práci být týmový hráč schopnost řešit problémy, tah na branku komunikativní znalost anglického jazyka (denní využití v mluvené i písemné podobě), znalost německého jazyka je velkou výhodou řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

roční bonus 25 dní dovolené 4x sick day/rok stravenkový paušál 115 Kč/odpracovaný den příspěvěk na penzijní připojištění po dohodě s vedoucím možnost práce na Home Office flexibilní pracovní dobu s pevnou částí (9:00-14:00, v pátek 8:30-13:00) práci na HPP, 37,5 hodin/týden firemní notebook a telefon benefitní systém Edenred s využitím pro volnočasové aktivity (až 12.000 Kč ročně) vánoční balíčky, příspěvek na očkování, teambuildingové akce a další
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Výroba, průmysl