Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Project engineer / výrobní projekťák (až 60 tisíc)

referenční číslo: 55382 | aktuálnost: 24.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do našeho výrobního týmu hledáme kolegu, který bude koordinovat projekty od A do Z, tedy od zákazníkovy poptávky po zavedení do sériové výroby. Máte zkušenosti s projektovým vedením a hledáte dobře zaplacenou pozici s perspektivou rozvoje a růstu? Pošlete nám životopis a staňte se jedním z nás.
Koordinace projektu od potávky přes vývoj po zavedení do výroby Komunikace se zákazníkem i týmem Reporting o stavu projektu

Požadujeme

Zkušenosti s projektovým řízením Základy angličtiny Řp sk. B

Nabízíme

Mzda až 60 tisíc 20 dní dovolené Pružná pracovní doba Možnost částečného home office Firemní notebook i telefon Příspěvky na stravování Příspěvek na dopravu (po zkušební době)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Management