Typ nabídky

Minimální mzda

Průmyslový inženýr/ka

referenční číslo: 56136 | aktuálnost: 16.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Oddělení technologie v automotive společnosti hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Průmyslový inžernýr/ka. Prostor v týmu má systematický kandidát s analytickým myšlením, který chce na sobě neustále pracovat.
Analýza současného stavu procesů Identifikace problémů Navrhování projektů a aktivit s cílem dosáhnout zvýšení produktivity a snížení nákladů ve spolupráci s týmem kolegů (technologie, výroba, kvalita, nákup, údržba) Nastavování postupů a procesů v sériové fázi projektů Nastavování postupů a procesů v předsériové fázi projektů Správa technologické procesní dokumentace Zavádění nových procesů a prvků Lean manufacturing do praxe a jejich vyhodnocování (kvalita, efektivita) Budování Lean kultury na všech organizačních úrovních (5S, Kaizen, SMED, TPM, VSM, vizualizace, atd.) Školení a rozvoj kolegů v oblasti Lean (THP i výrobních) Vedení workshopů ve výrobě

Požadujeme

Analytické myšlení a prezentační dovednosti Systematicky uvažující osobnost Týmový hráč Praxe z automotive prostředí Základní znalost anglického jazyka SŠ/VŠ vzdělání technického směru, je potřeba se orientovat v technické dokumentaci Praxe na stejné, nebo podobné pozici ve výrobní společnosti Zkušenosti s implementací Lean metod (např. 5S, SMED, Lean Manufacturing, VSM, atd.) Výborné organizační schopnosti, schopnost multitaskingu Znalost práce na PC - MS Office Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Dlouhodobou perspektivu Přátelský kolektiv Plně hrazené stravenky v hodnotě 120,-Kč po zkušební době 3 dny sick days a 5 týdnů dovolené Po roce spolupráce smlouvu na dobu neurčitou a týden dovolené navíc Odměna za životní nebo pracovní výročí Odměna za darování krve Zvýhodněné mobilní tarify Slevu na pořízení nového vozu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl