Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sales support s AJ a NJ

referenční číslo: 55376 | aktuálnost: 24.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro automotive společnost na Novojičínsku hledáme jazykově vybavené kandidáty do obchodního oddělení. Pozice je vhodná i pro kandidáty, kteří jsou schopni se postupně vypracovat a časem vést samostatná jednání s velkou mírou zodpovědnosti.
* příprava nabídek pro zákazníky podle jejich specifikací ve spolupráci s týmem obchodní divize * poskytování informací zákazníkům ohledně produktů, cen, dostupnosti atd. * konsolidace nabídek pro kolegy z centrály a následná prezentace a vyjednávání v souladu s vedením společnosti * provádění analýz a ověřování obsahu smluv s klienty pro projektový tým * tvorba obchodního plánu a prognóz do firemního plánovacího systému * evidence a správa cen a cenové dohody s klienty, které slouží jako vstup pro kalkulace * koordinace aktivit s kolegy z prodeje na centrále

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • zkušenosti z nákupu, prodeje nebo zákaznické péče v korporátním prostředí
  • velmi dobrá znalost angličtiny nebo němčiny, kombinace obou jazyků je značka ideál
  • orientace v procesech nákupu a související dokumentaci výhodou
  • schopnost efektivní komunikace a týmové spolupráce
  • nezbytnou součástí této pozice je umění argumentace a prezentace - budete komunikovat s klíčovými zákazníky

Nabízíme

* flexibilní pracovní doba s možností 2 dnů home office * zkrácenou pracovní dobu 37,5 h * 5 týdnů dovolené * odměny před dovolenou a Vánoci, * penzijní připojištění a životní pojištění * příspěvek na dopravu * školení zaměřená na osobní i odborný růst * chutná jídla ve firemní kantýně za výhodnou cenu * firemní lékař a fyzioterapeut * aktivity pro děti zaměstnanců a podpora rodiny * odměny za věrnost, při jubilejích atd. * cafeteria systém
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup