Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník v jednosměnném provozu s 13 a 14 mzdou

referenční číslo: 55390 | aktuálnost: 24.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Ruční vykládání a nakládání námořních kontejnerů a kamionů Kontrola kvality, vybalování a balení zboží Práce s ručním paletovým vozíkem

Požadujeme

Fyzická zdatnost, samostatnost a pečlivost

Nabízíme

Mzda: 30.000 - 35.000 13 a 14 mzda Práce v jednosměnném provozu Dovolená 5 týdnů Stravenkový paušál Lokalita: Hřebeč, vhodné pro osoby s bydlištěm na Kladně a okolí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika