Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista lidských zdrojů | ve výrobní společnosti

referenční číslo: 55373 | aktuálnost: 24.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Tradiční česká výrobní společnost v Kolíně s dlouholetou tradicí přijme do svého týmu novou posilu na pozici: Specialista lidských zdrojů. Jste komunikativní a aktivní člověk s praxí na obdobné pozici? Dejte nám o sobě vědět a pojďte do toho s námi. Nástup do kmene společnosti.
nábor nových zaměstnanců (převážně do výroby) psaní inzerce na volné pracovní pozice správa zaměstnaneckých benefitů plánování lékařských prohlídek práce v personálním systému Nugget příprava pracovněprávních dokumentů (vstupní a výstupní dokumenty, případně i změny během pracovního poměru) úzká spolupráce s vedením společnosti péče o zaměstnance komunikace s marketingem účast na burzách práce komunikace s agenturami práce

Požadujeme

minimálně ukončené SŠ vzdělání (humanitní směr výhodou) praxe na obdobné HR pozici - alespoň 2 roky orientace v zákoníku práce AJ - mírně pokročilý - (spíše písemná komunikace) velkou výhodou jsou předchozí zkušenosti s dotacemi na vzdělávání ŘP sk. B - aktivní řidič výborné komunikační schopnosti, empatie uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme

mzda s ohledem na předchozí zkušenosti pružná pracovní doma (jádro 8-14h) dotované obědy (vlastní jídelna) 2x sick day/rok příspěvek na dopravu 50 Kč/den vlastní parkoviště
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Personalistika, HR