Typ nabídky

Minimální mzda

Staňte se BIM Managerem v přední projekční společnosti!

referenční číslo: 56137 | aktuálnost: 16.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jedna z největších projekčních a konzultačních kanceláří na českém trhu hledá BIM Managera! Chcete se stát součástí dynamického týmu a podílet se na rozvoji nejnovějších technologií v oblasti Building Information Modeling (BIM)? Pokud jste nadšenec do BIM technologií a máte chuť se neustále vzdělávat a předávat své znalosti dál, právě Vás hledáme!
Spolupráce a podpora: Pravidelné schůzky s týmem specialistů, kde budete probírat novinky v BIM technologiích a jejich využití. Vzdělávání: Zastoupení společnosti na zahraničních i tuzemských konferencích, stážích a tematických vzdělávacích workshopech. Klíčový kontakt: Budete hlavním spojovacím článkem mezi vedením, BIM specialisty a dalšími odděleními. Standardizace a rozvoj: Aktivní zapojení do rozvoje firemních standardů v rámci BIM a spolupráce s kolegy. Mobilita: Úzká spolupráce s pobočkami v Praze, Brně a Bratislavě, s občasnými služebními cestami mezi těmito městy.

Požadujeme

Znalost celého BIM cyklu a ochotu rozšířit své znalosti. Zkušenosti s BIM technologiemi a schopnost předávat tyto znalosti ostatním. SŠ stavebního směru a praxe v oboru Znalost programů jako Revit, AutoCAD, Scia Engineer, Tekla Structures, Advance Steel... Výborné komunikační schopnosti a schopnost spolupracovat napříč odděleními. Flexibilitu a ochotu cestovat mezi pobočkami a tudíž ŘP skup. B. Český jazyk - plynně, Anglický jazyk - komunikativně

Nabízíme

Účast na velkých projektech všech segmentů: Bytové komplexy, nemocnice, obchodní centra, kanceláře, průmyslové a logistické haly. Příjemné pracovní prostředí: Team buildingy, snídaně, firemní grilování a další akce. Konkurenční mzda: Fixní mzda s bonusovou strukturou a možností navýšení po zkušební době. Dlouhodobá spolupráce: Smlouva na dobu určitou s možností přechodu na neurčito. Vzdělávací příležitosti: Možnost vycestovat na zahraniční konference a stáže v oblasti BIM. Firemní benefity: Služební auto k využití na služební cesty, 25 dní dovolené, možnost Home Office 1-2x týdně po zaučení, možnost spolupráce na HPP nebo na IČO,...
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 70 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura