Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí výrobního týmu (až 50 tisíc)

referenční číslo: 55387 | aktuálnost: 24.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zkušenosti s vedením kolektivu ve výrobě a technické vzdělání - to jsou dva požadavky, které máme na našeho nového vedoucího. Na oplátku nabízíme dobře zaplacenou smysluplnou práci, dobrý tým a možnost vyrůst nejen pokud jde o zkušenosti, ale i kariérně. Navíc se můžete těšit na benefity, jako třeba pravidelní bonusy. Pošlete nám životopis a pojďme se bavit.
Velení výrobnímu týmu Práci rozdělujete přes mistry Dohled nad plněním termínů a kvality

Požadujeme

Praxe s vedením kolektivu ve výrobě (či montáži) Technické vzdělání (SŠ a vyšší) Spolehlivost a důslednost

Nabízíme

Mzdu až 50 tisíc Bonusy Flexibilní začátek a konec pracovní doby Příspěvky na stravování Závodní jídelnu Možnost růst Dobrý tým a přátelské prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Management