Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dělník ve výrobě -Kocbeře

referenční číslo: 54072 | aktuálnost: 05.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte stabilní zaměstnání na HPP s jistotou odpovídajícího výdělku? Přijďte posílit náš tým do výroby laminátových dílů pro automobilový průmysl.
výroba laminátových dílů technologií RTM nanášení pryskyřice do forem manipulace s formami lepení komponentů 12h pracovní doba (krátký x dlouhý týden)

Požadujeme

spolehlivost ochota pracovat na směny a učit se nové věci dobrý fyzický stav základní vzdělání předchozí zkušenosti ve výrobních firmách výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme

práci na HPP s dlouhodobou perspektivou po zaučení mzda až 40 000 Kč v případě zájmu možnost mimořádných směn kvalitní proškolení a zaučení příspěvek na stravování 5 týdnů dovolené
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba