Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektroúdržbář, Zlín

referenční číslo: 54400 | aktuálnost: 20.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte platnou elektro vyhlášku a hledáte pracovní uplatnění ve Zlíně? Tak čtěte dále!
oprava a údržba zařízení a strojů práce je vykonávána ve vícesměnném provozu

Požadujeme

vyučení v oboru elektro odbornou způsobilost dle NV č. 194/2022 Sb. (§6) řidičské oprávnění VZV výhodou schopnost práce ve výškách

Nabízíme

práce ve stabilní firmě práce na HPP příspěvek na stravování ve výši 100%, jídelna v areálu firmy dovolená 25 dní příspěvek na penzijní připojištění již po prvním roce pracovní doba 37,5 hod. týdně příspěvek na dětskou rekreaci - až 1 500 Kč příspěvek při narození dítěte - 3000 Kč
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)