Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Inženýr kvality - nabídka pro juniory i seniory

referenční číslo: 54080 | aktuálnost: 05.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do mezinárodně úspěšné společnosti, která se zabývá vývojem a výrobou kompletních systémů pro vytápění a chlazení, hledáme nového kolegu, který doplní tým inženýrů kvality. Rozhlížíme se po někom, kdo má zkušenosti z kvality z výrobního prostředí, domluví se anglicky a má ideálně vzdělání technického směru.
Analýza a řešení problémů ve výrobním a testovacím režimu Komunikace se zákazníky a řešení zákaznických reklamací Spolupráce na projektech vedoucích ke zlepšení kvality produktů a výrobního procesu Využívání nástrojů kvality Spolupráce na zavádění nových výrobků případně zařízení Spolupráce s ostatními odděleními v rámci výroby

Požadujeme

Máte ideálně vzdělání technického směru Máte předchozí zkušenost z oblasti kvality z výrobního prostředí Domluvíte se anglicky Znalost nástrojů kvality Uživatelská znalost MS Office (zejména Excel)

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi Flexibilní pracovní dobu 5 týdnů dovolené Příspěvek na dopravu Flexipassy Závodní stravování Vzdělávací kurzy a odborná školení Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění Systém Kafeterie
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl