Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kontrolor kvality | zajištěné ubytování | mzda až 45 000 Kč

referenční číslo: 54410 | aktuálnost: 20.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do keramické výroby hledáme dělníky do střediska glazovny, kontroly kvality a balírny. K práci Vám poskytneme ubytování.
práce na 2 směny (5:30 - 14:15, 14:15 - 23:00) oprava výrobků hrnčířskými nástroji jejich manipulace k převozu kontrola kvality hotových produktů příprava k balení a expedici z důvodu fyzické náročnosti je práce vhodná pro muže

Požadujeme

pečlivost dodržování nastavených pravidel pro udržení kvality zkušenosti z výroby fyzická zdatnost

Nabízíme

Měsíční mzda až 45 000 Kč příplatek za odpolední směnu 26 Kč/h příplatek za noční směnu 34 Kč/h příplatek za práci přesčas a o víkendu variabilní složka mzdy 33 % bonus za docházku 2 700 Kč/měsíc 25 dní dovolené příspěvek na stravování 55 % z ceny
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 38 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba