Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní zástupce/zástupkyně v chemické společnosti

referenční číslo: 2000224101 | aktuálnost: 19.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, ryze českou chemickou společnost se zaměřením na laboratorní spotřební materiál, primárně pak pro produkty vlastní výroby pro analytickou chemii, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Obchodní zástupce/zástupkyně v chemické společnosti.

Náplň práce:

  • Prodej analytických referenčních materiálů a speciálních chemikálií
  • Prodej laboratorního materiálu (automatické pipety, dávkovače, PFA laboratorní nádobí atd.)
  • Tvorba podkladů pro obchodní případy
  • Komunikace dovnitř firmy s výrobním úsekem
  • Aktivní prodej
  • Práce se CRM systémem, práce s IS POHODA
  • Aktivní práce s e-shopem (doplňování produktů, aktuální informace atd.)
  • Péče o stávající zákazníky
  • Vyhledávání nových zákazníků
  • Přímý kontakt se zákazníky včetně jejich návštěv
  • Účast na výstavách a konferencích (i v zahraničí) - prezentace společnosti a jejího portfolia
  • Aktivní marketing (LinkedIn, webové stránky, odborné portály např. LabRulez atd.)
  • Komunikace s dodavateli

Požadujeme:

  • Minimální požadované vzdělání: vysokoškolské 1. stupně se zaměřením na chemii anebo středoškolské s odpovídající praxí v laboratoři nebo v oblasti prodeje
  • Komunikativnost a příjemné vystupování
  • Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • Trestní bezúhonnost
  • Znalost balíčku MS Office, Word, Excel
  • Řidičský průkaz B
  • Ochotu cestovat
  • Aktivní znalost angličtiny na komunikativní úrovni (středně pokročilá), další jazyk výhodou
  • Zkušenosti s instrumentálními analytickými technikami (spektroskopické metody) výhodou

Nabízíme:

  • Nekorporátní firemní kulturu a slušné jednání
  • Práci na HPP – plný úvazek
  • Mzdové ohodnocení 40 000 - 45 000 Kč dle zkušeností
  • Roční odměnu v závislosti na výkonnosti společnosti a pracovníka
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Mobilní telefon, notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost příspěvku na penzijní připojištění po 3 letech trvání pracovního poměru
  • Příspěvek na dovolenou
  • Dovolená 4 týdny + poskytnutí volných dnů po vánočních svátcích
  • 5 “sick days”
  • Možnost občasné práce z domova
  • Pružné rozvržení pracovní doby
  • Kávu na pracovišti a plně vybavenou kuchyňku
  • Nástup dle domluvy
  • Pracoviště v příjemném prostředí u Klíčovských sadů: Praha 9 – Vysočany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Potravinářství a chemie

Profese: account manager, key account manager, obchodní zástupce, chemik, laborant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení