Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strategický nákupčí

referenční číslo: 54320 | aktuálnost: 19.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám nového kolegu, který je ve vyjednávání jako ryba ve vodě. Pokud máte zkušenosti z nákupu ve výrobní společnosti, zašlete mi svůj životopis.
tvorba a rozvíjení globální nákupní strategie v rámci produktové skupiny pro náhradní díly elektro budování a navazování vztahů s dodavateli v rámci dlouhodobé spolupráce vedení jednání s dodavateli ohledně materiálu, nákladů a dodacích podmínek vyhledávání alternativních materiálů a hledání technického řešení pozice zahrnuje občasné cestování do zahraničí komunikace v anglickém jazyce na denní bázi

Požadujeme

zkušenost s nákupem ve výrobní společnosti dobré komunikační, organizační a vyjednávací dovednosti AJ: aktivně slovem i písmem

Nabízíme

5 týdnů dovolené flexibilní pracovní doba příspěvek na stravování volnočasové poukázky výhodný telefonní tarif možnost ubytování v místě výkonu odborné kurzy a školení a další benefity… Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče. Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Břetenářová
+420 724 389 072