Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik pevných sítí

referenční číslo: 53778 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme tým montážních techniků, kteří převážně montují LAN kabeláž, ale někdy i optiku a rozvodny. Stačí slaboproud. Nutnost vyhláška 50 § 6 - samostatná činnost.

Požadujeme

vzdělání v elektrotechnickém oboru (vyučen, maturita) – praxe 3 roky trestní bezúhonnost, časová flexibilita vyhl. 50/78 Sb. §6 a vyšší , řidičský průkaz skupiny B samostatný aktivní přístup k práci schopnost dobré komunikace, schopnost týmové práce výhodou zkušenosti s montáží elektro rozvodů (vč. přívodů 230V, zkušenost se zapojení 48V, zemněním rozvaděčů) výhodou zkušenosti s montáží slaboproudých rozvodů (instalace LAN sítí, montáží optických sítí) výhodou správa telekomunikačních zařízení

Nabízíme

Nabízíme: odpovídající ohodnocení práci ve stabilní české firmě s dlouholetým působením a významným postavením na trhu odborné vzdělávání nástup možný ihned Typ pracovního poměru: plný úvazek
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj, Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika